Post by Zantazm on Mar 29, 2007 2:12:03 GMT -5
Damage Control Tournament
All matches are Singles with 2 TOTAL staff of choice. The winners of the matches are determined by total consciousness damage done to the opponent, not by who gains the pinfall, submission or knockout.
LIEUTENANT DIVISION
Round 1
1. Mike Lethal v. Stevie Rock 2
Winner: Stevie Rock 2
2. Mighty John Quinn v. DarkLight
Winner: Mighty John Quinn
3. Duece v. CHARISMATIC HARDY
Winner: Duece
4. Matthew Oliveira v. WildMan Rambo
Winner: Matthew Oliveira
5. Malcriado Beast v. Wrestling God
Winner: Malcriado Beast
Round 2
1. Malcriado Beast v. Mighty John Quinn
Winner: Malcriado Beast
2. Duece v. Stevie Rock 2
Winner: Stevie Rock 2
Final Round
1. Malcriado Beast v. Stevie Rock 2
Winner: Malcriado Beast
------------------------------------------------------------------------------------
CAPTAIN DIVISION
Round 1
1. Bigguns88 v. The Power House
Winner: Bigguns88
2. Skull v. NochdFaol
Winner: Skull
3. King Bear v. I Always Lose
Winner: King Bear
4. DM Punk v. Muhammad Hassan
Winner: DM Punk
Round 2
1. Bigguns88 v. DM Punk
Winner: Bigguns88
2. King Bear v. Skull
Winner: King Bear
Final Round
1. Bigguns88 v. King Bear
Winner: King Bear
------------------------------------------------------------------------------------
COLONEL DIVISION
Round 1
1. Raju_The_Bomber v. No Mercy
Winner: Raju_The_Bomber
2. Smart Rocket v. Rey 619
Winner: Smart Rocket
3. The Masterpiece 3 v. StrikerLT
Winner: The Masterpiece 3
4. Rock II v. Tyreek Jenkins
Winner: Rock II by default
Round 2
1. The Masterpiece 3 v. Rock II
Winner: The Masterpiece 3
2. Raju_The_Bomber v. Smart Rocket
Winner: Raju_The_Bomber
Final Round
1. The Masterpiece 3 v. Raju_The_Bomber
Winner: Raju_The_Bomber
All matches are Singles with 2 TOTAL staff of choice. The winners of the matches are determined by total consciousness damage done to the opponent, not by who gains the pinfall, submission or knockout.
LIEUTENANT DIVISION
Round 1
1. Mike Lethal v. Stevie Rock 2
Winner: Stevie Rock 2
2. Mighty John Quinn v. DarkLight
Winner: Mighty John Quinn
3. Duece v. CHARISMATIC HARDY
Winner: Duece
4. Matthew Oliveira v. WildMan Rambo
Winner: Matthew Oliveira
5. Malcriado Beast v. Wrestling God
Winner: Malcriado Beast
Round 2
1. Malcriado Beast v. Mighty John Quinn
Winner: Malcriado Beast
2. Duece v. Stevie Rock 2
Winner: Stevie Rock 2
Final Round
1. Malcriado Beast v. Stevie Rock 2
Winner: Malcriado Beast
------------------------------------------------------------------------------------
CAPTAIN DIVISION
Round 1
1. Bigguns88 v. The Power House
Winner: Bigguns88
2. Skull v. NochdFaol
Winner: Skull
3. King Bear v. I Always Lose
Winner: King Bear
4. DM Punk v. Muhammad Hassan
Winner: DM Punk
Round 2
1. Bigguns88 v. DM Punk
Winner: Bigguns88
2. King Bear v. Skull
Winner: King Bear
Final Round
1. Bigguns88 v. King Bear
Winner: King Bear
------------------------------------------------------------------------------------
COLONEL DIVISION
Round 1
1. Raju_The_Bomber v. No Mercy
Winner: Raju_The_Bomber
2. Smart Rocket v. Rey 619
Winner: Smart Rocket
3. The Masterpiece 3 v. StrikerLT
Winner: The Masterpiece 3
4. Rock II v. Tyreek Jenkins
Winner: Rock II by default
Round 2
1. The Masterpiece 3 v. Rock II
Winner: The Masterpiece 3
2. Raju_The_Bomber v. Smart Rocket
Winner: Raju_The_Bomber
Final Round
1. The Masterpiece 3 v. Raju_The_Bomber
Winner: Raju_The_Bomber