Post by Xantaxm on Nov 30, 2009 2:41:15 GMT -5
Survival of the Fittest 2009
LIEUTENANT DIVISION
Round 1
1. Rumble A
Spike Flynn v. KAYJAYBARACKUS v. Zeph Calder v. Vampiric BB v. Patch Adams v. y2000j v. kazikage (docs)
Eliminated: kazikage
2. Rumble B
trickshot v. Bruiser Brody v. Schoneboom MMA v. Black Dead v. ValKyrie KD v. Travis Truth v. Bob the BadGuy (docs)
Eliminated: Bob the BadGuy
3. #1 Contender Match
Rumble A Winner v. Rumble B Winner
No Contest
Round 2
1. Rumble A
Spike Flynn v. KAYJAYBARACKUS v. Zeph Calder v. Vampiric BB v. Patch Adams v. y2000j (docs)
Winner: y2000j
Eliminated: Zeph Calder
2. Rumble B
trickshot v. Bruiser Brody v. Schoneboom MMA v. Black Dead v. ValKyrie KD v. Travis Truth (docs)
Winner: Schoneboom MMA
Eliminated: Black Dead
3. #1 Contender Match
y2000j v. Schoneboom MMA (Single-docs)
Winner: Schoneboom MMA
Semi-Final
1. Spike Flynn v. KAYJAYBARACKUS v. Vampiric BB v. Patch Adams v. trickshot v. Bruiser Brody v. ValKyrie KD v. Travis Truth v. y2000j (docs)
CAPTAIN DIVISION
Round 1
1. Rumble A
ForSakeN v. War Machine v. Martin Prince (docs)
Winner: War Machine
Eliminated: ForSakeN
2. Rumble B
TC Carroll v. The Master v. YOUNG GANGSTA (docs)
Winner: The Master
Eliminated: TC Carroll
3. #1 Contender Match
War Machine v. TC Carroll (Single-docs)
Winner: War Machine
Round 2
1. Rumble A
The Master v. Martin Prince v. YOUNG GANGSTA (docs)
Eliminated: Martin Prince
2. #1 Contender Match
War Machine v. The Master v. YOUNG GANGSTA (docs)
GENERAL DIVISION
Round 1
1. Rumble A
Eric The Torture v. Gnarfflinger v. Big Closet v. Luther v. HawkEye (docs)
Eliminated: HawkEye
2. Rumble B
Dyna Mike Duncan v. Pennylane v. Muhammad Hassan v. CHARISMATIC HARDY v. Euroman (docs)
Winner: CHARISMATIC HARDY
Eliminated: Dyna Mike Duncan
3. #1 Contender Match
Rumble A Winner v. CHARISMATIC HARDY
Winner via default: CHARISMATIC HARDY
Round 2
1. Rumble A
Slim Shady v. Gnarfflinger v. Big Closet v. Muhammad Hassan v. Pennylane v. Luther v. Eric The Torture v. Euroman (docs)
Winner: Luther via DQ
Eliminated: Gnarfflinger
Eliminated via DQ: Muhammad Hassan
2. #1 Contender Match
CHARISMATIC HARDY v. Luther (Single-docs)
Winner: CHARISMATIC HARDY
Finals
1. Rumble A
Slim Shady v. Big Closet v. Pennylane v. Luther v. Eric The Torture v. Euroman (docs)
2. #1 Contender Match
CHARISMATIC HARDY v. Rumble A Winner (Single-docs)
LIEUTENANT DIVISION
Round 1
1. Rumble A
Spike Flynn v. KAYJAYBARACKUS v. Zeph Calder v. Vampiric BB v. Patch Adams v. y2000j v. kazikage (docs)
Eliminated: kazikage
2. Rumble B
trickshot v. Bruiser Brody v. Schoneboom MMA v. Black Dead v. ValKyrie KD v. Travis Truth v. Bob the BadGuy (docs)
Eliminated: Bob the BadGuy
3. #1 Contender Match
Rumble A Winner v. Rumble B Winner
No Contest
Round 2
1. Rumble A
Spike Flynn v. KAYJAYBARACKUS v. Zeph Calder v. Vampiric BB v. Patch Adams v. y2000j (docs)
Winner: y2000j
Eliminated: Zeph Calder
2. Rumble B
trickshot v. Bruiser Brody v. Schoneboom MMA v. Black Dead v. ValKyrie KD v. Travis Truth (docs)
Winner: Schoneboom MMA
Eliminated: Black Dead
3. #1 Contender Match
y2000j v. Schoneboom MMA (Single-docs)
Winner: Schoneboom MMA
Semi-Final
1. Spike Flynn v. KAYJAYBARACKUS v. Vampiric BB v. Patch Adams v. trickshot v. Bruiser Brody v. ValKyrie KD v. Travis Truth v. y2000j (docs)
CAPTAIN DIVISION
Round 1
1. Rumble A
ForSakeN v. War Machine v. Martin Prince (docs)
Winner: War Machine
Eliminated: ForSakeN
2. Rumble B
TC Carroll v. The Master v. YOUNG GANGSTA (docs)
Winner: The Master
Eliminated: TC Carroll
3. #1 Contender Match
War Machine v. TC Carroll (Single-docs)
Winner: War Machine
Round 2
1. Rumble A
The Master v. Martin Prince v. YOUNG GANGSTA (docs)
Eliminated: Martin Prince
2. #1 Contender Match
War Machine v. The Master v. YOUNG GANGSTA (docs)
GENERAL DIVISION
Round 1
1. Rumble A
Eric The Torture v. Gnarfflinger v. Big Closet v. Luther v. HawkEye (docs)
Eliminated: HawkEye
2. Rumble B
Dyna Mike Duncan v. Pennylane v. Muhammad Hassan v. CHARISMATIC HARDY v. Euroman (docs)
Winner: CHARISMATIC HARDY
Eliminated: Dyna Mike Duncan
3. #1 Contender Match
Rumble A Winner v. CHARISMATIC HARDY
Winner via default: CHARISMATIC HARDY
Round 2
1. Rumble A
Slim Shady v. Gnarfflinger v. Big Closet v. Muhammad Hassan v. Pennylane v. Luther v. Eric The Torture v. Euroman (docs)
Winner: Luther via DQ
Eliminated: Gnarfflinger
Eliminated via DQ: Muhammad Hassan
2. #1 Contender Match
CHARISMATIC HARDY v. Luther (Single-docs)
Winner: CHARISMATIC HARDY
Finals
1. Rumble A
Slim Shady v. Big Closet v. Pennylane v. Luther v. Eric The Torture v. Euroman (docs)
2. #1 Contender Match
CHARISMATIC HARDY v. Rumble A Winner (Single-docs)